Projekto aprašymas

Projekto aprašymas

Pliažo tinklinio aikštelių įrengimas Jurbarke

Pagerinta Jurbarko viešoji aplinka ir miesto įvaizdis, estetiškai ir patraukliai sutvarkyta aikštelė prie Nemuno upės leis skirtingoms kartoms – vaikams, suaugusiems ir senjorams tvariai, aktyviai ir sveikai judėti.
Projekto vieta
Panemunės zona, Nemuno g. 18, Jurbarkas (Nr.79)
Projekto vertė
15 000 Eur
Projekto tikslas

Projekto tikslas – sukurti aplinką, kurioje skirtingos kartos – vaikai, suaugusieji ir senjorai turėtų galimybę tvariai, aktyviai ir sveikai judėti. Fizinis aktyvumas – tai veiksnys, kuris nuo vaikystės formuoja žmogaus organizmą ir jo funkcijas, ugdo ir stiprina organizmo sistemas, veikia jų funkcijas ir gyvybingumą. Jurbarko rajono savivaldybėje nepakankamas fizinis aktyvumas šiandieniniame vaikų, suaugusiųjų ir senjorų kasdieniniame gyvenime yra rimta problema. Pagal viešai prieinamus duomenis vis dar per mažai akcentuojamas sveikatos tausojimas ir stiprinimas, o nuo to priklauso ne tik žmogaus sveikata, gyvenimo kokybė, trukmė, darbingumas, bet ir šeimos, bendruomenės, regiono, šalies ūkio našumas ir valstybės gerovė. Neturint tinkamos sporto veiklai vietos, žmonės patiria fizinės formos praradimą ir kitas sveikatos problemas. Pliažo tinklinio eksploatavimo ir kitos išlaidos, įgyvendinus projektą minimalios – pasibaigus šiltajam sezonui išardyti pliažo tinklinio aikštelę ir įrangą transportuoti į patalpą.

Projekto nauda

Įgyvendinant projektą bus sutvarkyta viešajam naudojimui skirta erdvė, įrengta pliažo tinklinio aikštelė ir sudarytos sąlygos fiziškai aktyviai leisti laiką. Pagerinta Jurbarko viešoji aplinka ir miesto įvaizdis, estetiškai ir patraukliai sutvarkyta aikštelė prie Nemuno upės leis skirtingoms kartoms – vaikams, suaugusiems ir senjorams tvariai, aktyviai ir sveikai judėti. Pliažo tinklinio aikštė taps alternatyva kitoms laisvalaikio praleidimo galimybėms, tokiose kaip televizija ar internetas, ir skatins fizinį aktyvumą bei gyvenimo kokybę. Sutvarkyta viešoji erdvė skirta – pliažo tinklinio ir paplūdimio teniso (žaidimas, kuris susideda iš įvairių skirtingų sporto šakų komponentų, apjungiant badmintoną, tenisą bei padelį) žaidimui.

Projekto fotografijos

photo 1
photo 2

Projekto vieta

Panemunės zona, Nemuno g. 18, Jurbarkas (Nr.79)
Idėjų bankas