Projekto aprašymas

Projekto aprašymas

Kapinių tako iki aukuro įrengimas

Bus sutvarkyta dalis pagrindinio kapinių tako per senąsias kapines. Šis takas skirtas ne tik kapinių lankytojams, kurie lanko savo artimųjų kapus, tačiau ir turistams, lankantiems čia palaidotų žymių žmonių kapus.
Projekto vieta
Prajektas bus įgyvendintas Veliuonos civilinėse kapinėse, adresu Veliuona, Dariaus ir Girėno g. 29
Projekto vertė
14 672 Eur
Projekto tikslas
Bus sutvarkyta dalis pagrindinio kapinių tako per senąsias kapines. Kadangi šiuo metu takas gruntinis, lyjant lietui jis pažliunga, tampa slidus, tad sudėtinga juo keliauti ne tik žmonėms su negalia, bet ir sveikiems. Šis takas skirtas ne tik kapinių lankytojams, kurie lanko savo artimųjų kapus, tačiau ir turistams, lankantiems čia palaidotų žymių žmonių kapus, kurių mūsų kapinėse net 20, o vienas iš jų saugomas KPD. Šis takas taip pat eina ir pro gausiai turistų lankomą, nesenai atstatytą, KPD saugomą Koplyčią. Sutvarkytas takas su apšvietimu suteiktų galimybę ne tik pasiekti lankomus objektus, tačiau būtų galima kapinėse lankytis ir tamsiuoju paros metu, nes koplyčia ir šiuo metu apšviesta, tik iki jos ateiti reikia tamsoje.
Projekto nauda

Sutvarkytas takas bus pritaikytas ir kapinių lankytojams, ir turistams. Rajono savivaldybė privalo rūpintis takais, vedančiais į turizmo objektus, nes turizmo skatinimas yra numatytas savivaldybės prioritetuose. Todėl mūsų noras ir idėja yra ne tik padėti bendruomenei, Veliuonos svečiams, tačiau ir iš rajono biudžeto lėšų padėti spręsti pačios savivaldybės kompetencijoje esančias problemas. Todėl ši idėja yra visuomeniška ir praktiška bei naudinga rajonui ne tik pritraukiant turistus, naudinga pritraukti jų paliekamas lėšas rajone, bet ir efektyviai panaudoti savivaldybės finansus.

Projekto fotografijos

photo 1

Projekto vieta

Prajektas bus įgyvendintas Veliuonos civilinėse kapinėse, adresu Veliuona, Dariaus ir Girėno g. 29
Idėjų bankas